Parça Eşya Taşıma

İSKENDERUN NAKLİYAT | 0542 618 36 27

Parça Eşya Taşımacılığı

Eşya nakliyatı sektöründe hizmet veren iskenderun evden eve nakliyat firmaları piyasada taşıyabilecek firmalara ulaşma imkânını sağlamaktadır. Sadece ev nakliye olamamak üzere İstanbul ilçelerine ve tüm ülkeye ev taşıma, ofis taşıma, piyano taşıma, ev eşyası taşıma, parça eşya taşımacılığı alanında tecrübeli olarak nakliyesi sağlanacak bütün ürünlerin taşımasını sağlamaktayız.

parça eşya taşımacılığıİskenderun Parça Eşya Taşıma Parsiyel Taşıma

Mesai arkadaşlarımız tarafından sökülen eşyalarınız taşıma sonrası da tüm eşyalarınızın montajını yapmaktayız. İskenderun nakliyat olarak iskenderun parça eşya taşıma parsiyel taşıma ile ekonomik nakliye sunmakta ve deformasyona uğramış koli, gazete kâğıdı, battaniye gibi taşıma eşyaları ile değil günümüze uygun, modern ambalajlama sistemlerini kullanmaktayız.  Nakliyeyi yapacak tüm personellerin işini bilen tecrübeli, ambalajlama ve paketleme de eşyaların araca taşınmasına dikkat edilmekte ve eşyalarınız araçtan boşaltılırken de aynı önem veriliyor. Firmamız, hizmeti esnasında kesinlikle önceden bir plan yapılmadan taşıma yapılmamalıdır. Çünkü plan yapılmadığı zaman birçok hata oluşabiliyor buda müşterileri üzüntüye sokuyor. Siz de ağır yüklü ve parça parça nakliye edilen ekonomik olan parsiyel taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İskenderun Parça Eşya Taşıma

Nakliye işi için özel gündelik olarak çalışanların iş ve ağır yük eşyası taşıma işinden anladığını düşündüğünüz kişiler ile çalışmanız sonucun da bu kişilerin eşyalarınıza zarar vermeleri hazin son olmaktadır. Yani depodan depoya ya da kapınıza nakliyat işlemleri ile ilgili olarak nakliyat fiyatı yüksek bulunup, tüm bu organizasyonu kendiniz organize ederseniz maalesef kaybınız çok fazla olacaktır. Bu tarz işlerde sorun yaşamamak için özel olarak yetiştirilmiş elemanlar ile İskenderun parça eşya  taşıma işinizi yaptırabileceğiniz gibi burada sizlere sunulan kamyonun kasasında da her hangi bir yabancı madde bulunmayacaktır. Nakliye tutarını dilerseniz kredi kartına taksit ya da peşin olarak ödeme yapmanız mümkündür.

Back to top